testimonials 2021-01-05T11:22:28+02:00

testimonials

Paldies Oxygen Design par profesionālo darbu izveidojot esenatakas.lv mājaslapu un bukleta dizainu. Pats svarīgākais- viegli sastrādāties ar Oxygen Design komandu. Darbs tika paveikts laicīgi un kvalitatīvi, kā arī tika ņemtas vērā visas mūsu prasības, ko vēlējāmies redzēt gan bukletu dizainā, gan mājaslapā. Iesaku tiem, kas vēlas labu un kvalitatīvu pakalpojuma izpildi.

Sadarbojos ar Oxygen Design, jo biju pamanījusi jau izstrādātu cita klienta logotipu, kas man likās ļoti veiksmīgs, pat vairāk kā veiksmīgs! Tāpēc izlēmu ka arī vēlos savu logotipu izveidot Oxygen Design. Rezultātā, dabūju logotipu, un tieši tādu, kādu gribēju tik uzlabotā versijā. Tika piedāvāti vairāki varianti, kas palīdzēja nonākt līdz ideālam gala rezūltātam. Kas svarīgi, darba iztrāde tika paveikta nevilcinoties. Esmu ļoti apmierināta un iesaku šo kompāniju arī citiem.

Oxygen Design разрабатывал нам лендинг для социального проекта. За время сотрудничества Oxygen Design показал себя как профессионал своего дела, задачи были исполнены вовремя и качественно. Oxygen Design разработал нам дизайн и его заверстал, это было очень удобно. Лендин получился удачным. Успехов Oxygen Design в работе!

Jāsaka milzīgs paldies Oxygen Design par unikāla logotipa izstrādi. Paties prieks sadarboties ar tik profesionalu uzņēmumu, noteikti sastrādāsimies arī nākotnes projektos. Visiem iesaku!

Jau vairākas mājas lapu izstrādes uzticu Oxygen Design, jo man rodas prieks un iedvesma strādāt kopā ar profesionāļiem savā jomā. Es ne tikai ticu, bet ari ļoti praktiski redzu, ka Oxygen komanda ir ne tikai profesionāli programmētāji, bet arī dizaineri savā sirdī, jo viņu piedāvātie dizaina risinājumi ir lieliski.

Turpināšu sadarboties un arī draugiem ieteikšu šo lielisko komandu.

Biedrība ”Latvijas Futbola Virslīga” ir ļoti apmierināta ar jauno mājaslapas dizainu un funkcionalitāti, ko izstrādāja Oxygen Design un to var novērtēt ikviens, taču visvairāk vēlamies izcelt lielisko sadarbību projekta izstrādes gaitā un arī pēc tam.
Ir viegli sadarboties ar speciālistiem, kas dažādos jautājumos nāk ar savu iniciatīvu, piedāvājot dažādus risinājumus un, pats galvenais, nezaudē darba entuziasmu brīdī, kad kāda ideja negūst atsaucību. Projekts tika radīts kvalitatīvi, ātri un ņemot vērā katru izteikto vēlmi.

Ar Oxygen Design esam strādājuši pie vairākiem digitāliem risinājumiem. Vienmēr ar labu rezultātu, jo saņem gan ieteikumus, kā labāk izstrādāt risinājumu, gan darba procesā saņemam profesionālu konsultāciju un atbildību par paveikto. Un kas vēl ir svarīgi – tiek ievēroti darbu izpildes termiņi. Iesaku!

Oxygen Design ir tiešām atsaucīga kompānija, kas zina ko dara. Prieks strādāt ar cilvēkiem, kas saprot klientu un ir gatavi vienmēr palīdzēt…. pat ja gadās, ka banneru iesniegšanas termiņš ir “vajadzēja vakar”.
Pasūtītie darbiņi vienmēr ir laikā!

Ņemot vērā nepieciešamību izveidot mūsdienīgu mājas lapu, kura apvienotu sevī arī funkciju pārdot internetā – izvēlējāmies uzņēmumu Oxygen Design.
Mūsu iepriekšējā sadarbība mājas lapu izveidē ar uzņēmumu bijusi ļoti veiksmīga!
Oxygen Design darbam pieķērās ar visu rūpību un izrādīja īpašu interesi par projekta veiksmīgu iznākumu. Darba gaitā meistari ierosināja vairākas inovatīvas izmaiņas projektā, no kurām lielāko daļu arī realizējām.
Rezultātā tika izstrādāta labi pārdomāta un ērta mājas lapa. Esam gandarīti par sadarbību ar profesionāļiem – Oxygen Design.

Vēlos izteikt milzīgu pateicību Oxygen Design.
Mūsu sadarbība logotipa izstrādē bija augstākajā mērā profesionāla. Ar iegūto rezultātu esam ļoti apmierināti par visiem 110%. Mūsu uzdotie parametri un izpratne par vēlamo gala produktu bija pilnībā atbilstoša un precīza. Process norisēja ātri un kvalitatīvi.
Iesakām šo firmu ikvienam, kurš ir jauna logotipa meklējumos un ceram uz turpmāku tik pat produktīvu sadarbību nākotnē.

Interneta veikala izstrādi uzticējām lietpratējiem – Oxygen Design.
Mēs nekļūdijāmies – gala rezultāts ir profesionāls un vizuāli baudāms.

Mājas lapas izstrādātājs pievērsa uzmanību katrai interneta veikala niansei, lai klients bez problēmām varētu veikt pirkumus. No izstrādātāja puses ir nodrošināta nepārtraukta mājas lapas darbība pat brīžos, kad tiek veikti mājas lapas uzlabošanas un uzturēšanas darbi.

Oxygen Design kārtējo reizi apliecināja savu profesionālitāti un atbildību!

SIA “Ogres rajona slimnīca” izsaka pateicību SIA”Oxygen Design” par slimnīcas interneta vietnes un citu digitālo risinājumu izstrādi.

Sadarbības laikā Oxygen Design ir sevi apliecinājis kā profesionālu un zinošu digitālo risinājumu izstrādātāju un sadarbības partneri. Darbi tiek veikti savlaicīgi un kvalitatīvi, ar augstu atbildības sajūtu un ievērojot termiņus.

Liels prieks bija sadarboties ar Oxygen Design.
Neskatoties uz īso izstrādes termiņu, viss tika realizēts, kā iecerēts. Esam pārliecināti par turpmāko sadarbību.
Paldies!

Oxygen Design veidoja mājas lapas Hause24.se, jarogrupa.lv un amigomebeles.lv – darbs tika paveikts ievērojot termiņus un kvalitatīvi.
Par sevi varu teikt, ka esmu prasīgs klients, bet dizaineru komanda vienmēr veica korekcijas un ieteica labākos risinājumus. Esmu sadarbojies ar lieliem uzņēmumiem, bet nekur nebiju saņēmis tādu attieksmi, man bija viegli sastrādāties un turpmāk visas reklāmas mārketinga lietas kārtošu pie Oxygen Design.
Ātri, kvalitatīvi un par pieņemamu cenu…
Paldies Oxygen Design par operatīvu un kvalitatīvu darbu.
Noteikti sadarbosimies arī turpmāk!

Oxygen Design izstrādāja mūsu uzņēmuma “BlackWood” mājas lapu. Dizainiski ļoti efektīga un funkcionāli ļoti ērta lietošanā. Dizaineru komanda ir ļoti atsaucīga un pretīmnākoša – ar milzum daudz idejām. Iesaku izvēlēties īstus PRO savā jomā!

1836.lv un Oxygen sadarbība ir raksturojam trijos vārdos: viegli, profesionāli un radoši. Iesaku šo firmu, lai realizētu jebkuru Jūsu mājas lapas projektu. Pat ja sākumā nav skaidrs redzējums kā jāizskatās jaunajai lapai, viņiem vienmēr ir idejas un priekšlikumi kā to paveikt vislabāk. Īpaši vēlos pieminēt komunikācijas ātrumu un draudzīgo attieksmi. Esam pārliecināti, ka mūsu sadarbība ir tikai sākuma stadijā, jo priekšā garš un skaists ceļš ejams apkārt visai Latvijai, to noteikti iesim kopā ar Oxygen Design un tās vadītāju Artūrs Dzenis. Visas komandas vārdā izsaku sirsnīgu pateicību par mūsu sadarbību!

Pie Mimi komanda var teikt, ka darbs ar Oxygen Design bija kvalitatīvs un ātrs. Radošā komanda spēja uztvert mūsu domas – idejas un tās realizēt! Vienmēr sasniedzami un labprāt paskaidro jebkuru problēmu, kas saistīta ar mājas lapas administrēšanu!

Ar Oxygen Design izveidojusies lieliska sadarbība.
No sirds iesaku visiem, kas vēlas izveidot sev jaunu mājaslapu vai uzlabot jau esošo.
Ar Oxygen Design ir ļoti viegli sastrādāties, visi risinājumi ir mūsdienīgi un gaumīgi.
Bija ļoti patīkami sadarboties!
Visas izteiktās ieceres tika realizētas kvalitatīvi un ātri. Mājas lapa ir interesanta, krāsaina un ērti lietojama.
Patīkami, ka arī vēlāk, kad darbi jau bija pabeigti, varu rēķināties ar atbalstu un bezmaksas padomu!
Noteikti ieteikšu arī citiem!
Oxygen Design ir piedalījušies un arī veidojuši grupas Double Faced Eels 3 albuma interneta vietņu tehniskos risinājumus, kā arī manas individuālās mājās lapas tehnisko bāzes pusi un varu sacīt, ka nebūt mūsu darbs nav beidzies. Patlaban šis veiksmīgais duets Oxygen Design un DFE turpina un turpinās strādāt, jo jāsasniedz ir jauni mērķi un jārealizē jaunas idejas…
Jau otrā mājas lapa ir tapusi sadarbībā ar Artūru Dzeni un viņa Oxygen Design komandu. Varu teikt tikai tos pašus labākos vārdus un pavisam noteikti ieteikt ikvienam sadarboties ar šo profesionālo un izpalīdzīgo komandu! Ja Jums rodas kāds neskaidrs jautājums – kā izveidot kādu konkrētu ekstru vai ikonu mājas lapā, par to nesatraucieties, to izdarīs šis mājas lapas speciālists. Mūsu galvenais uzdevums ir ģenerēt idejas, par to realizāciju digitālajā vidē parūpējās Oxygen Design komanda. No sirds iesaku!

Oxygen Design ir komanda, ar kuru mēs iepazināmies Stop Drugs cīņas sākumā. Oxygen mums ir daudz palīdzējuši biedrības popularizēšanā. Sabiedriskā kārtā izstrādāja www.stopdrugs.lv mājas lapu, kvalitatīvi un īsā laikā. Izceļot uzņēmuma CEO – Artūrs Dzenis – viņš kā ļoti profesionāls IT specialists ieguldīja savu darbu mūsu kopējā cīņā pret narkotiskajām vielām. Tikai pateicoties šādiem mūsu biedrības biedriem, kopīgi, mēs uzvarējām “spaisu” sērgu un izglābām mūsu jaunatni!

Ar Oxygen Design ļoti ātri atradām kopīgu valodu. Manas vēlmes tika realizētas un vienmēr sekoja vairāki to realizēšanas varianti.
Viss vairāk mūsu sadarbībā iepatikās Artūra pārliecības par savu darbu un vieglā pieejamība, nekad, nekas nav bijis jāgaida vienmēr viss tiek izdarīts laikā un iekļaujoties grafikā.
Ļoti labs serviss! Kvalitatīvi, ātri un pats galvenais par saprātīgu cenu.
Veidojām mājās lapu saistītu ar sibīrijas haski suņiem. Izvēlējāmies izstrādāt lapu tieši pie Oxygen Design, jo esmu dzirdējusi ļoti labas atsauksmes par šiem māksliniekiem. Lapa tika izveidota ātrā laika posmā un ļoti kvalitatīvi. Vietnei tika izstrādāts ļoti skaists dizains un piemeklētas atbilstošas krāsu variācijas. Lapa ātri un bez problēmām strādā un pilda savas funkcijas. Kopumā esmu ļoti apmierināta ar paveikto darbu un gala rezultātu. Vērts pieminēt ir arī draudzīgās mājas lapu izstrādes cenas un radošo kolektīvu. Noteikti ja man būs vajadzība izstrādāt jaunus interneta vietņu risinājumus vai arī ko citu, tad bez šaubām izvēlēšos Oxygen Design pakalpojumus. Visiem iesaku Oxygen Design, jo labākās mājas lapas top tikai tur!
Paldies Oxygen Design par izpildītajiem darbiem mājas lapas veidošanā.
Darbi tika izpildīti pilnā apjomā, kā arī tika ievēroti izpildes grafikā noteiktie termiņi. Darbu izpildē tika iesaistīts kvalificēts personāls.
Oxygen Design ir sevi pierādījis, kā profesionālu un uzticamu partneri.
Paldies Oxygen Design par kvalitatīvo un operatīvo darbu. Ļoti nekomplicēta sadarbība, veiksmīga un ātra ideju realizācija dabā. Varam droši ieteikt kā uzticamu un profesionālu uzņēmumu.

testimonials

Sadarbojos ar Oxygen Design, jo biju pamanījusi jau izstrādātu cita klienta logotipu, kas man likās ļoti veiksmīgs, pat vairāk kā veiksmīgs! Tāpēc izlēmu ka arī vēlos savu logotipu izveidot Oxygen Design. Rezultātā, dabūju logotipu, un tieši tādu, kādu gribēju tik uzlabotā versijā. Tika piedāvāti vairāki varianti, kas palīdzēja nonākt līdz ideālam gala rezūltātam. Kas svarīgi, darba iztrāde tika paveikta nevilcinoties. Esmu ļoti apmierināta un iesaku šo kompāniju arī citiem.

Oxygen Design разрабатывал нам лендинг для социального проекта. За время сотрудничества Oxygen Design показал себя как профессионал своего дела, задачи были исполнены вовремя и качественно. Oxygen Design разработал нам дизайн и его заверстал, это было очень удобно. Лендин получился удачным. Успехов Oxygen Design в работе!

Jāsaka milzīgs paldies Oxygen Design par unikāla logotipa izstrādi. Paties prieks sadarboties ar tik profesionalu uzņēmumu, noteikti sastrādāsimies arī nākotnes projektos. Visiem iesaku!

Jau vairākas mājas lapu izstrādes uzticu Oxygen Design, jo man rodas prieks un iedvesma strādāt kopā ar profesionāļiem savā jomā. Es ne tikai ticu, bet ari ļoti praktiski redzu, ka Oxygen komanda ir ne tikai profesionāli programmētāji, bet arī dizaineri savā sirdī, jo viņu piedāvātie dizaina risinājumi ir lieliski.

Turpināšu sadarboties un arī draugiem ieteikšu šo lielisko komandu.

Biedrība ”Latvijas Futbola Virslīga” ir ļoti apmierināta ar jauno mājaslapas dizainu un funkcionalitāti, ko izstrādāja Oxygen Design un to var novērtēt ikviens, taču visvairāk vēlamies izcelt lielisko sadarbību projekta izstrādes gaitā un arī pēc tam.
Ir viegli sadarboties ar speciālistiem, kas dažādos jautājumos nāk ar savu iniciatīvu, piedāvājot dažādus risinājumus un, pats galvenais, nezaudē darba entuziasmu brīdī, kad kāda ideja negūst atsaucību. Projekts tika radīts kvalitatīvi, ātri un ņemot vērā katru izteikto vēlmi.

Ar Oxygen Design esam strādājuši pie vairākiem digitāliem risinājumiem. Vienmēr ar labu rezultātu, jo saņem gan ieteikumus, kā labāk izstrādāt risinājumu, gan darba procesā saņemam profesionālu konsultāciju un atbildību par paveikto. Un kas vēl ir svarīgi – tiek ievēroti darbu izpildes termiņi. Iesaku!

Oxygen Design ir tiešām atsaucīga kompānija, kas zina ko dara. Prieks strādāt ar cilvēkiem, kas saprot klientu un ir gatavi vienmēr palīdzēt…. pat ja gadās, ka banneru iesniegšanas termiņš ir “vajadzēja vakar”.
Pasūtītie darbiņi vienmēr ir laikā!

Ņemot vērā nepieciešamību izveidot mūsdienīgu mājas lapu, kura apvienotu sevī arī funkciju pārdot internetā – izvēlējāmies uzņēmumu Oxygen Design.
Mūsu iepriekšējā sadarbība mājas lapu izveidē ar uzņēmumu bijusi ļoti veiksmīga!
Oxygen Design darbam pieķērās ar visu rūpību un izrādīja īpašu interesi par projekta veiksmīgu iznākumu. Darba gaitā meistari ierosināja vairākas inovatīvas izmaiņas projektā, no kurām lielāko daļu arī realizējām.
Rezultātā tika izstrādāta labi pārdomāta un ērta mājas lapa. Esam gandarīti par sadarbību ar profesionāļiem – Oxygen Design.

Vēlos izteikt milzīgu pateicību Oxygen Design.
Mūsu sadarbība logotipa izstrādē bija augstākajā mērā profesionāla. Ar iegūto rezultātu esam ļoti apmierināti par visiem 110%. Mūsu uzdotie parametri un izpratne par vēlamo gala produktu bija pilnībā atbilstoša un precīza. Process norisēja ātri un kvalitatīvi.
Iesakām šo firmu ikvienam, kurš ir jauna logotipa meklējumos un ceram uz turpmāku tik pat produktīvu sadarbību nākotnē.

Interneta veikala izstrādi uzticējām lietpratējiem – Oxygen Design.
Mēs nekļūdijāmies – gala rezultāts ir profesionāls un vizuāli baudāms.

Mājas lapas izstrādātājs pievērsa uzmanību katrai interneta veikala niansei, lai klients bez problēmām varētu veikt pirkumus. No izstrādātāja puses ir nodrošināta nepārtraukta mājas lapas darbība pat brīžos, kad tiek veikti mājas lapas uzlabošanas un uzturēšanas darbi.

Oxygen Design kārtējo reizi apliecināja savu profesionālitāti un atbildību!

SIA “Ogres rajona slimnīca” izsaka pateicību SIA”Oxygen Design” par slimnīcas interneta vietnes un citu digitālo risinājumu izstrādi.

Sadarbības laikā Oxygen Design ir sevi apliecinājis kā profesionālu un zinošu digitālo risinājumu izstrādātāju un sadarbības partneri. Darbi tiek veikti savlaicīgi un kvalitatīvi, ar augstu atbildības sajūtu un ievērojot termiņus.

Liels prieks bija sadarboties ar Oxygen Design.
Neskatoties uz īso izstrādes termiņu, viss tika realizēts, kā iecerēts. Esam pārliecināti par turpmāko sadarbību.
Paldies!

Oxygen Design veidoja mājas lapas Hause24.se, jarogrupa.lv un amigomebeles.lv – darbs tika paveikts ievērojot termiņus un kvalitatīvi.
Par sevi varu teikt, ka esmu prasīgs klients, bet dizaineru komanda vienmēr veica korekcijas un ieteica labākos risinājumus. Esmu sadarbojies ar lieliem uzņēmumiem, bet nekur nebiju saņēmis tādu attieksmi, man bija viegli sastrādāties un turpmāk visas reklāmas mārketinga lietas kārtošu pie Oxygen Design.
Ātri, kvalitatīvi un par pieņemamu cenu…
Paldies Oxygen Design par operatīvu un kvalitatīvu darbu.
Noteikti sadarbosimies arī turpmāk!

Oxygen Design izstrādāja mūsu uzņēmuma “BlackWood” mājas lapu. Dizainiski ļoti efektīga un funkcionāli ļoti ērta lietošanā. Dizaineru komanda ir ļoti atsaucīga un pretīmnākoša – ar milzum daudz idejām. Iesaku izvēlēties īstus PRO savā jomā!

1836.lv un Oxygen sadarbība ir raksturojam trijos vārdos: viegli, profesionāli un radoši. Iesaku šo firmu, lai realizētu jebkuru Jūsu mājas lapas projektu. Pat ja sākumā nav skaidrs redzējums kā jāizskatās jaunajai lapai, viņiem vienmēr ir idejas un priekšlikumi kā to paveikt vislabāk. Īpaši vēlos pieminēt komunikācijas ātrumu un draudzīgo attieksmi. Esam pārliecināti, ka mūsu sadarbība ir tikai sākuma stadijā, jo priekšā garš un skaists ceļš ejams apkārt visai Latvijai, to noteikti iesim kopā ar Oxygen Design un tās vadītāju Artūrs Dzenis. Visas komandas vārdā izsaku sirsnīgu pateicību par mūsu sadarbību!

Pie Mimi komanda var teikt, ka darbs ar Oxygen Design bija kvalitatīvs un ātrs. Radošā komanda spēja uztvert mūsu domas – idejas un tās realizēt! Vienmēr sasniedzami un labprāt paskaidro jebkuru problēmu, kas saistīta ar mājas lapas administrēšanu!

Ar Oxygen Design izveidojusies lieliska sadarbība.
No sirds iesaku visiem, kas vēlas izveidot sev jaunu mājaslapu vai uzlabot jau esošo.
Ar Oxygen Design ir ļoti viegli sastrādāties, visi risinājumi ir mūsdienīgi un gaumīgi.
Bija ļoti patīkami sadarboties!
Visas izteiktās ieceres tika realizētas kvalitatīvi un ātri. Mājas lapa ir interesanta, krāsaina un ērti lietojama.
Patīkami, ka arī vēlāk, kad darbi jau bija pabeigti, varu rēķināties ar atbalstu un bezmaksas padomu!
Noteikti ieteikšu arī citiem!
Oxygen Design ir piedalījušies un arī veidojuši grupas Double Faced Eels 3 albuma interneta vietņu tehniskos risinājumus, kā arī manas individuālās mājās lapas tehnisko bāzes pusi un varu sacīt, ka nebūt mūsu darbs nav beidzies. Patlaban šis veiksmīgais duets Oxygen Design un DFE turpina un turpinās strādāt, jo jāsasniedz ir jauni mērķi un jārealizē jaunas idejas…
Jau otrā mājas lapa ir tapusi sadarbībā ar Artūru Dzeni un viņa Oxygen Design komandu. Varu teikt tikai tos pašus labākos vārdus un pavisam noteikti ieteikt ikvienam sadarboties ar šo profesionālo un izpalīdzīgo komandu! Ja Jums rodas kāds neskaidrs jautājums – kā izveidot kādu konkrētu ekstru vai ikonu mājas lapā, par to nesatraucieties, to izdarīs šis mājas lapas speciālists. Mūsu galvenais uzdevums ir ģenerēt idejas, par to realizāciju digitālajā vidē parūpējās Oxygen Design komanda. No sirds iesaku!

Oxygen Design ir komanda, ar kuru mēs iepazināmies Stop Drugs cīņas sākumā. Oxygen mums ir daudz palīdzējuši biedrības popularizēšanā. Sabiedriskā kārtā izstrādāja www.stopdrugs.lv mājas lapu, kvalitatīvi un īsā laikā. Izceļot uzņēmuma CEO – Artūrs Dzenis – viņš kā ļoti profesionāls IT specialists ieguldīja savu darbu mūsu kopējā cīņā pret narkotiskajām vielām. Tikai pateicoties šādiem mūsu biedrības biedriem, kopīgi, mēs uzvarējām “spaisu” sērgu un izglābām mūsu jaunatni!

Ar Oxygen Design ļoti ātri atradām kopīgu valodu. Manas vēlmes tika realizētas un vienmēr sekoja vairāki to realizēšanas varianti.
Viss vairāk mūsu sadarbībā iepatikās Artūra pārliecības par savu darbu un vieglā pieejamība, nekad, nekas nav bijis jāgaida vienmēr viss tiek izdarīts laikā un iekļaujoties grafikā.
Ļoti labs serviss! Kvalitatīvi, ātri un pats galvenais par saprātīgu cenu.
Veidojām mājās lapu saistītu ar sibīrijas haski suņiem. Izvēlējāmies izstrādāt lapu tieši pie Oxygen Design, jo esmu dzirdējusi ļoti labas atsauksmes par šiem māksliniekiem. Lapa tika izveidota ātrā laika posmā un ļoti kvalitatīvi. Vietnei tika izstrādāts ļoti skaists dizains un piemeklētas atbilstošas krāsu variācijas. Lapa ātri un bez problēmām strādā un pilda savas funkcijas. Kopumā esmu ļoti apmierināta ar paveikto darbu un gala rezultātu. Vērts pieminēt ir arī draudzīgās mājas lapu izstrādes cenas un radošo kolektīvu. Noteikti ja man būs vajadzība izstrādāt jaunus interneta vietņu risinājumus vai arī ko citu, tad bez šaubām izvēlēšos Oxygen Design pakalpojumus. Visiem iesaku Oxygen Design, jo labākās mājas lapas top tikai tur!
Paldies Oxygen Design par izpildītajiem darbiem mājas lapas veidošanā.
Darbi tika izpildīti pilnā apjomā, kā arī tika ievēroti izpildes grafikā noteiktie termiņi. Darbu izpildē tika iesaistīts kvalificēts personāls.
Oxygen Design ir sevi pierādījis, kā profesionālu un uzticamu partneri.
Paldies Oxygen Design par kvalitatīvo un operatīvo darbu. Ļoti nekomplicēta sadarbība, veiksmīga un ātra ideju realizācija dabā. Varam droši ieteikt kā uzticamu un profesionālu uzņēmumu.